Четвер, 25.04.2024, 09:44
Піддністряни - село біля Дністра
Головна Форум Мій профіль Вихід
Ви увійшли як Гость · Група "Гості"Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Спорт » Футбол » Футбольні новини України
Футбольні новини України
VovaДата: Субота, 14.07.2012, 15:25 | Сообщение # 1
Генерал-полковник
Группа: Адміністратор
Сообщений: 308
Статус: Offline
Алієв переходить до Дніпра

Півзахисник Динамо Олександр Алієв відданий в оренду до дніпропетровського Дніпра.
Термін угоди розрахований до 31 грудня 2012 року. Нагадаємо, що відразу після закінчення Євро-2012 Юрій Сьомін виставив футболіста на трансфер, але пообіцяв стежити за ним і в разі хорошої гри повернути.[color=blue]
 
yonyДата: П`ятниця, 03.08.2012, 10:20 | Сообщение # 2
admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 456
Статус: Offline
Чи не вперше за останні роки найбільше представництво у складі збірної має донецький "Шахтар".



Керманич збірної України Олег Блохін оголосив список футболістів, які готуватимуться до товариського матчу зі збірною Чехії, що відбудеться 15 серпня у Львові. Чи не вперше за останні роки найбільше представництво у складі збірної має "Шахтар" − семеро запрошених. На одного гравця менше викликано зі стану "Динамо". Чотирьох футболістів відряджає до збірної "Дніпро", ще двох − полтавська "Ворскла". Водночас, жодного представника не делегував у збірну "Металіст". З футболістів, котрі не брали участі у підготовці до Євро-2012, варто відзначити появу двох Романів − Безуса та Зозулі.
Нагадаємо, що Україна зустрічалася з Чехією у 6 вересня минулого року. У Празі чехи розбили українців з рахунком 4:0.

Склад збірної України Воротарі: Андрій Дикань ("Спартак" Москва, Росія), Андрій П'ятов ("Шахтар" Донецьк), Максим Коваль ("Динамо" Київ);

Захисники: В'ячеслав Шевчук, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький (усі − "Шахтар"), Тарас Михалик, Євген Хачеріді (обидва − "Динамо" Київ), Віталій Мандзюк ("Дніпро" Дніпропетровськ), Богдан Бутко ("Іллічівець" Маріуполь), Євген Селін ("Ворскла" Полтава);

Півзахисники:
Олег Гусєв, Денис Гармаш, Андрій Ярмоленко (усі − "Динамо"), Євген Коноплянка, Руслан Ротань (обидва − "Дніпро"), Сергій Назаренко ("Таврія", Сімферополь), Роман Безус ("Ворскла"), Тарас Степаненко ("Шахтар"), Анатолій Тимощук ("Баварія" Мюнхен, Німеччина);

Нападники: Роман Зозуля ("Дніпро"), Марко Девіч, Євген Селезньов (обидва − "Шахтар").

Джерело
 
yonyДата: Середа, 08.08.2012, 09:31 | Сообщение # 3
admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 456
Статус: Offline
Чудова гра голкіпера киян допомогла «Динамо» пройти «Фейєноорд» у Лізі чемпіонів. Гол Брауна Ідейє на останній хвилині матчу 3-го раунду відбору Ліги чемпіонів приніс «Динамо» перемогу над «Фейєноордом».

Київське «Динамо» зуміло пробитися в останній кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів, обігравши за сумою двох зустрічей у третьому відбірковому етапі голландський «Фейєноорд».

Після перемоги в першому матчі у Києві 31 липня з рахунком 2:1 віце-чемпіон України обіграв голландську команду в матчі-відповіді у Роттердамі з рахунком 1:0, що дозволило «Динамо» пройти в раунд плей-офф.

Переможний гол у вівторок на стадіоні «Де Куйп» на останніх секундах матчу провів кращий бомбардир киян Браун Ідейє.

Свого наступного суперника «Динамо» дізнається у п'ятницю, 10 серпня.

Чудова гра голкіпера киян допомогла «Динамо» пройти «Фейєноорд» у Лізі чемпіонів. Гол Брауна Ідейє на останній хвилині матчу 3-го раунду відбору Ліги чемпіонів приніс «Динамо» перемогу над «Фейєноордом».

Київське «Динамо» зуміло пробитися в останній кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів, обігравши за сумою двох зустрічей у третьому відбірковому етапі голландський «Фейєноорд».

Після перемоги в першому матчі у Києві 31 липня з рахунком 2:1 віце-чемпіон України обіграв голландську команду в матчі-відповіді у Роттердамі з рахунком 1:0, що дозволило «Динамо» пройти в раунд плей-офф.

Переможний гол у вівторок на стадіоні «Де Куйп» на останніх секундах матчу провів кращий бомбардир киян Браун Ідейє.

Свого наступного суперника «Динамо» дізнається у п'ятницю, 10 серпня.

Фейєноорд — Динамо 0:1

Гол: Ідейє, 90 +6

Фейенорд: Мюльдер, Янмаат (Вормер, 76), де Врей, Мартінс Інді, Нелом (Сінгх, 86), Леердам, Іммерс, Фернандес (Кабрал, 67), Класі, Схакен, Сіссе

Динамо: Коваль, Данило Сілва, Бетао, Михалик, Попов, Вукоєвич, Велозу, Ярмоленко, Нінкович (Гармаш, 90 +1), Гусєв (Мілевський, 81), Ідейє.
 
yonyДата: Середа, 22.08.2012, 08:36 | Сообщение # 4
admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 456
Статус: Offline
"Динамо" зробило вагому заявку на потрапляння в Лігу чемпіонів

Київське "Динамо" виграло перший матч раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів у менхенгладбахської "Боруссії" в гостях з рахунком 3:1 і зробило вагому заявку на потрапляння в груповий турнір.

Почалося все для "Динамо" не дуже вдало. Вже на 13-й хвилині Аранго переграв у штрафній гостей Данило Сілву і точно пробив у ближній кут. Але з середини тайму киянам вдалося переламати перебіг гри. На 28-й хвилині після подачі кутового захисники "Боруссії" винесли м'яч точно на Тараса Михалика, який потужним ударом за допомогою рикошету відправив м'яч у сітку воріт.

А за вісім хвилин "Динамо" вже вийшло вперед. Денис Гармаш з центру поля запустив у прорив Андрія Ярмоленка, який фінтами "розкидав" в штрафному захисника і точно пробив низом в ближній кут.

У другому таймі підопічні Юрія Сьоміна досить упевнено контролювали перебіг гри. Після перерви у "Борусії" мало що виходило в атаці. А на 81-й хвилині після подачі зі штрафного Мігеля Велозу нападник німецького клубу Люк де Йонг в боротьбі із суперниками відправив м'яч у власні ворота і встановив остаточний рахунок у цій зустрічі.

Матч-відповідь "Динамо" і "Боруссії" відбудеться 29 серпня в Києві.

Джерело
 
yonyДата: П`ятниця, 24.08.2012, 17:11 | Сообщение # 5
admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 456
Статус: Offline
Євростарт «Дніпра» та «Металіста»



Виїзні поєдинки представників України у Лізі Європи УЄФА можна назвати цілком прийнятними, незважаючи на втрачену перемогу дніпропетровців.



Ліга Європи УЄФА. Раунд плей-офф. Перші матчі

«Слован» Ліберець, Чехія − «Дніпро» - 2:2

Голи: Брезнаник, 62; Ваха, 90 (з пенальті) - Коноплянка, 43; Матеус, 49.

Склад «Дніпра»: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стрініч, Ротань, Алієв (Одібе, 74), Джуліано, Матеус, Зозуля, Коноплянка (Олійник, 66).



Після стартових хвилин розвідки чинний чемпіон повністю віддав ініціативу гостям і тривалий час відбивався лише завдяки регулярним фолам, які збивали атакувальні пориви «Дніпра». Найбільш активними були у центрі поля Олександр Алієв, але він зловживав дальніми ударами, а на вістрі атаки − Матеус. Бразилець одного разу навіть обіграв голкіпера, але з гострого кута направив м’яч у ближню стійку. Та все ж на перерву гості пішли з мінімальною перевагою. Алієв середнім пасом вивів на оперативний простір Євгена Коноплянку, який побачення з голкіпером чехів завершив на свою користь.



Майже ідентичним голом почалась друга 45-хвилинка. Тільки тепер Алієв віддав короткий пас на Матуеуса, який вибачився перед партнерами за всі свої попередні промахи − 0:2. Однак на цьому «Дніпро» вирішив, що місія на цей матч виконана. І «Слован» відчув такий настрій суперника, зумівши в останні півгодини створити майже подвиг, зважаючи, що вперше Яна Лаштувку потурбували лише на 57-й хвилині. Спочатку Міхалу Брезнанику вдався чудовий дальній удар під поперечину, а на останній хвилині основного часу Лукаш Ваха реалізував пенальті за фол Онджея Мазуха проти Войтеха Гадашчока. І все ж результативна нічия у гостях залишає фаворитом пари український клуб.



«Динамо» Бухарест, Румунія − «Металіст» - 0:2

Голи: Хавьєр, 9; Фініньо, 57.

Вилучений Фініньо, 68.

Склад «Металіста»: Горяінов, Обрадовіч, Папа Гуйе, Торсіглєрі, Фініньо, Едмар, Торрес, Соса, Хавьєр (Марлос, 83), Вілліан Гомес (Бланко, 58), Крістальдо (Ребенок, 69).



Харків’яни на день свого міста досить впевнено здобули перемогу і привітали земляків. Нехай навіть у стартовому складі з українців були тільки Олександр Горяінов та натуралізований Едмар. Вже на перших хвилинах «Металіст» недвозначно натякнув, що налаштований серйозно. Хосе Соса не кращим чином розпорядився м’ячем, коли зблизився з голкіпером румунів, а от Джонатан Крістальдо майже одразу по тому заробив штрафний, і Хавьєр невідпорним ударом з 19-ти метрів поклав початок новим звершенням. Не можна сказати, що гості показували видовищний футбол, однак оновленому бухарестському «Динамо» було занадто важко навіть підібратись до чужих воріт. А «Металіст» вичікував на свій шанс зміцнити перевагу у рахунку.



Нагоди з’явились на початку другої половини зустрічі. Крістальдо занадто прямолінійно пробив, коли на шляху у нього залишався лише воротар господарів. Соса з-за меж штрафного майданчика струснув поперечину. А вже у наступній атаці ці двоє аргентинців досягли свого: Соса ліворуч прискорився, відірвався від захисника, прострілив на лінію воротарського майданчика, а Крістальдо лише підставив ногу, перебуваючи перед порожніми воротами. Згодом Фініньо без крайньої потреби заробив другий «гірчичник», і останню чверть поєдинку «Металіст» провів у меншості, більше турбуючись про збереження здобутого, що, зрештою, і вдалось. За тиждень у Харкові підопічним Мирона Маркевича буде достатньо зіграти у свою гру, і команда вчетверте спробує сили у груповому турнірі Ліги Європи УЄФА.

Матчі-відповіді пройдуть у Дніпропетровську та Харкові 30 серпня.

Джерело
 
yonyДата: Понеділок, 03.09.2012, 09:53 | Сообщение # 6
admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 456
Статус: Offline
Зміна футбольної влади. Новим президентом ФФУ обраний Анатолій Коньков



У неділю, 2 вересня, відбувся XIV конгрес ФФУ, головним підсумком якого стало обрання нового президента Федерації футболу України. Ним став єдиний кандидат на цей пост Анатолій Коньков, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

За 62-річного уродженця містечка Красний Луч, що на Луганщині, проголосували 132 з 133 делегатів зборів. Інших кандидатур на президентський пост зареєстровано не було.

Григорій Суркіс, який керував українським футболом з 2000 року, цього разу не балотувався. Рішенням конгресу він обраний почесним президентом ФФУ.

"Своїм головним завданням на посту президента ФФУ вважаю не тільки продовження справ попередників, але і розвиток нових ідей, які зможуть забезпечити майбутнє українського футболу, - сказав Анатолій Коньков. - Першорядне завдання Федерації футболу України - це відродження масового футболу. Прийшов час розвивати масовий футбол разом з органами державного управління, без яких цю масштабну задачу не вирішити".

"Буду докладати максимум зусиль, щоб не розчарувати футбольну громадськість нашої країни, - продовжив новообраний глава ФФУ. - Упевнений, що зможу створити колектив однодумців, щоб об'єднати всіх, хто готовий і далі працювати на благо улюбленої гри. У своїй роботі ми будемо орієнтуватися на передовий міжнародний досвід. ФФУ і надалі активно підтримуватиме ініціативи FIFA і UEFA, спрямовані на подальший прогрес футболу".
 
ulyaanaДата: П`ятниця, 16.11.2012, 14:30 | Сообщение # 7
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 30
Статус: Offline


Сообщение отредактировал ulyaana - П`ятниця, 16.11.2012, 14:34
 
ВікторіяДата: Понеділок, 19.11.2012, 12:01 | Сообщение # 8
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 19
Статус: Offline
Андрій Шевченко прокоментував пропозицію від ФФУ
19.11.2012, 11:45 | Прес-служба ФФУ


На минулому тижні Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков запросив на посаду головного тренера збірної України Андрія Шевченка.

Сьогодні, 19-го листопада, в Будинку футболу відбулась зустріч керівництва Федерації футболу України з Андрієм Шевченком, по завершенні якої він прокоментував своє рішення прес-службі ФФУ:



«Виступати протягом багатьох років за національну збірну України було для мене великою честю, адже в цих матчах я грав за свою рідну країну. Саме з цією командою в мене пов’язано чимало незабутніх матчів та яскравих емоцій. Сьогодні я вдячний Федерації футболу України та її Президенту Анатолію Конькову за той високий рівень довіри, який вони виказали мені, запропонувавши очолити національну збірну.



Я також хотів би висловити слова вдячності всім футбольним спеціалістам, які були «за» або «проти» мого призначення на цю посаду, оскільки думки цих експертів були дуже важливими для мене і я не залишу їх без уваги. Проте я вважаю, що на сьогоднішній день, можливість очолити збірну України є дещо поспішним кроком для мене. Сподіваюсь, що керівництво ФФУ з розумінням поставиться до мого рішення. Я впевнений, що в національної команди є шанси потрапити у фінальну частину ЧС-2014 року. Зі свого боку я завжди готовий підтримати нашу збірну на шляху здобуття нею максимальних результатів».

Джерело
 
yonyДата: П`ятниця, 01.03.2013, 19:28 | Сообщение # 9
admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 456
Статус: Offline
Офіційно. Лукас - гравець "Динамо"


Іспанський нападник Лукас Перес Мартінес до кінця поточного сезону буде виступати за київське "Динамо". Переговори керівників київського клубу з львівськими "Карпатами" увінчалися успіхом і гравець у найближчий час прибуде у розташування нової команди.

Офіційний сайт "зелено-білих" повідомляє, що після завершення терміну дії орендної угоди кияни зможуть викупити права на гравця. За чутками, сума трансферу може скласти 2 мільйони євро.
 
yonyДата: П`ятниця, 01.03.2013, 19:29 | Сообщение # 10
admin
Группа: Адміністратор
Сообщений: 456
Статус: Offline
Зірковий новачок "Карпат" вже рветься у бій

Новачок "Карпат" Сімон Вукчевіч поділився очікуваннями від львівського періоду своєї кар'єри.

"Пропозицій не бракувало. Але я поїхав на Кіпр, в один з тамтешніх клубів. Було багато розмов, а ще більше гравців в їхній заявці. По суті їхня команда вже була сформована. До того ж вони хотіли підписати зі мною контракт на 2-3 роки, я наполягав лише на 4-місячній угоді. Словом, ми не домовилися. Не вдалося порозумітися і з іншими клубами. І тут з’явився варіант з "Карпатами". Так сталося, що мій батько добре знає керівників "Карпат", запропонував мені пограти в Україні. І я погодився. Мені треба зараз грати. А якщо все буде добре, то будемо думати далі.

Зараз мені треба просто грати. А вже в червні можна буде спокійно сісти, подивитися що до чого і вирішувати подальші питання. Я вірю, що з Божою допомогою у нас все вийде.

Я не буду брехати і розпинатися тут, що все життя мріяв виступати за львівську команду. Так, знаю кількох гравців, інформацію довідався з мережі. Знаю, що фанатів в команди багато.

Я думаю, що в неділю, проти "Таврії" вже зможу грати. В Англії ж не було такої перерви, як у вас. Востаннє на поле я виходив півтора місяці тому. Після цього лише тренувався. Думаю, що мені кілька днів треба, але сподіваюся на те, що в неділю вже зможу дебютувати за "Карпати". Якщо, звісно, тренер дасть мені шанс", - сказав 27-річний чорногорець.
 
Форум » Спорт » Футбол » Футбольні новини України
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Будем вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Піддністряни:




Всі права захищено, адміністрація сайту не несе відповідальність за дії користувачів та може не поділяти думки дописувачів.
Використання матеріалів з даного сайту, можливе, лише при умові розміщення гіперпосилання на ресурс://piddnistryany.at.ua