Четвер, 28.03.2024, 13:36
Піддністряни - село біля Дністра
Головна Форум Мій профіль Вихід
Ви увійшли як Гость · Група "Гості"Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Розмовляємо ні про що і про все » Big Data
Big Data
newtcarbonДата: Понеділок, 27.03.2023, 02:47 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Користувач
Сообщений: 5
Статус: Offline
Що таке "Big Data Push" та як він може допомогти моєму бізнесу?
 
monrom250Дата: Середа, 05.04.2023, 21:51 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Привіт, я сам цього не знаю, але всі мої знайомі говорили що саме в київстарі цей сервіс корисний
 
propermr099Дата: Середа, 05.04.2023, 21:59 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Привіт, все досить просто Big Data Push - це сервіс від Київстар тригерні розсилки, що дозволяє використовувати великі обсяги даних для налагодження персоналізованих розсилок користувачам. Завдяки цьому ви можете збільшити ефективність вашої маркетингової стратегії та покращити взаємодію зі своїми клієнтами.
 
yura-kykochka123Дата: Четвер, 13.04.2023, 18:59 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Користувач
Сообщений: 16
Статус: Offline
Digital Marketing (інтернет-маркетинг) – комплексна програма навчання для бажаючих вивчити сучасні прийоми розробки та впровадження маркетингових стратегій. Курс орієнтований як для людей, які бажають поглибити пізнання в інтернет-маркетингу, так і для новачків у цій сфері.
Під час навчання - https://itea.ua/ru/courses-itea/digital-marketing-roadmap/ ви дізнаєтеся все про особливості digital інструментів та поглибите власні знання про способи їх впровадження. Ви зможете освоїти побудову кампаній та просування брендів за допомогою методів контекстної реклами, e-mail-маркетингу та грамотного копірайтингу.
 
garipova8825Дата: Неділя, 28.05.2023, 22:06 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Користувач
Сообщений: 6
Статус: Offline
дякую
 
serfishukinДата: Субота, 10.06.2023, 10:42 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Користувач
Сообщений: 2
Статус: Offline
Цитата newtcarbon ()
Что такое Big Data Push и как он может помочь моему бизнесу?


Я советую на этом форуме почитать ответ на ваш вопрос http://ukraina.ukrbb.net/viewforum.php?f=3 кстати приходите общаться туда. Думаю всем будет интересно и полезно
 
Форум » Різне » Розмовляємо ні про що і про все » Big Data
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Будем вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Піддністряни:




Всі права захищено, адміністрація сайту не несе відповідальність за дії користувачів та може не поділяти думки дописувачів.
Використання матеріалів з даного сайту, можливе, лише при умові розміщення гіперпосилання на ресурс://piddnistryany.at.ua