Середа, 08.05.2024, 11:46
Піддністряни - село біля Дністра
Головна Форум Мій профіль Вихід
Ви увійшли як Гость · Група "Гості"Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все для новачків » Не знаєте де запитати, запитуйте тут » Яке моторне масло купити для грузовика?
Яке моторне масло купити для грузовика?
maksimdubovik84Дата: Неділя, 21.01.2024, 09:24 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Користувач
Сообщений: 10
Статус: Offline
Привіт усім! Планую заміну масла в грузовику і замішався вибором. Яке моторне масло краще використовувати для грузовика? Чи впливає виробник на якість? Які рекомендації у вас з цього приводу?
 
davidfizgerald464Дата: Неділя, 21.01.2024, 10:01 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Користувач
Сообщений: 8
Статус: Offline
Вітаю! Я сам стикався з цим питанням і хочу порадити вам спробувати моторне масло від "S-Trans". Я вже кілька разів замовляв там і залишався задоволеним. Їхній інтернет-магазин Strans shop має широкий вибір масел для грузовиків різних виробників, а якість завжди на висоті. Тут ви знайдете різні види моторних масел, і завдяки розумній системі фільтрів легко знайдете те, що підходить саме для вашого грузовика. Ціни теж приємно вражають — вони оптимальні, особливо якщо порівнювати з іншими магазинами. Отже, рекомендую "S-Trans" для успішної заміни масла та довговічності вашого грузовика.
 
Форум » Все для новачків » Не знаєте де запитати, запитуйте тут » Яке моторне масло купити для грузовика?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Будем вдячні за розміщення нашого лінку сайту села Піддністряни:




Всі права захищено, адміністрація сайту не несе відповідальність за дії користувачів та може не поділяти думки дописувачів.
Використання матеріалів з даного сайту, можливе, лише при умові розміщення гіперпосилання на ресурс://piddnistryany.at.ua